Cleanvac WD 602 SS Oto Süpürme Makinesi

  • Markalar CLEANVAC
  • Ürün Kodu: mk-clean33
  • 4.490,00TL

Adet:
garanti
Günümüzde firmalar müşteri memnuniyetinin önemini kavrayıp sundukları hizmet kalitesini arttırmak amacıyla çok çeşitli yenilikler yapmaktadır. Bunlardan biri de self servis jetonlu oto yıkama makineleridir. Bu makineler, müşterilerine çok uygun fiyatlarla hizmet vermek için mükemmel tasarlanmıştır.
Genellikle otoyol kenarlarında bulunan konaklama tesisleri, restoran ve benzin istasyonlarında bulunan bu makineler jetonla veya madeni para ile çalışan oto yıkama makineleridir. Müşteri sadakati ve memnuniyeti oluşturmak adına çok uygun olan bu makineler kısa sürede kendi maliyetini de amorti etmektedir. Böylece müşterilerinize harika bir hizmeti maliyetsiz bir şekilde sunmuş olursunuz.
Self servis jetonlu oto yıkama makinelerinin en büyük özelliklerinden biri müşterilere araçlarıyla ilgili yıkama, süpürme ve temizleme hizmet vermek için ayrı bir eleman çalıştırmak zorunda olmamanızdır.
Cleanvac WD 602 SS Oto Süpürme Makinesi
1500-3000 WATT arası vakum gücüne sahip olan Cleanvac oto süpürgesi, 3500-10000 litre/dakika arası hava emiş debisine sahiptir. Bu güçlü özellikleriyle araçların iç temizlik ve süpürme faaliyetini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilir.
 Yaygın servis ağı, tamamen yerli üretim ve 2 yıl garanti kapsamıyla Cleanvac jetonlu araç süpürgesi uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini tesis etmenizde size yardımcı olacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler: Cleanvac WD 602 SS Oto Süpürme Makinesi, ,